Referencie

 

NAJNOVŠIE REFERENCIE PRIAMO OD SVADOBNÝCH HOSTÍ NÁJDETE TU NA Facebooku.


Dj bol skvelý, sme nadmieru spokojní. Dopredu sa s nami dohodol o predstavách, dbal o našu spokojnosť. Keď videl, že sa výborne bavíme, tak kolo predĺžil. Vedel dobre odhadnúť náladu a staral sa o zábavu. Ako moderátor bol veľmi pohotový a vtipný.
Zuzana a Tomáš Turanovičoví, Nitra
 

S DJ-om sme boli veľmi spokojní, zažili sme ho okrem tej vlastnej ešte na jednej svadbe. Má veľmi príjemný, slušný prejav a dobre sa s ním komunikovalo (pred aj počas svadby). Tiež má prirodzené vystupovanie a je zábavný v tých správnych okamihoch - vlastnosti, ktoré sme považovali za kľúčové. Podľa nás má teda všetky charakteristiky dobrého moderátora, starejšieho na svadbe nebudete potrebovať. Ján dokázal splniť všetky naše hudobné priania a odmoderoval program bez toho, aby sme si to s ním osobne prechádzali a nacvičovali, stačilo mu dať pred svadbou len vedieť, kedy čo nasleduje. Hostia boli spokojní natoľko, že nám to osobne viackrát povedali. Bol rovnako pozorný k nim ako aj k malým deťom, ktoré to za jeho DJ-ský pult veľmi ťahalo. Jednoznačne ho odporúčame.
Natália a Matej Podstrelencoví, Pezinok
 

Tohto dj-a môžem len a len odporúčať. Aj vďaka nemu bola naša svadba pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Nielenže výborne hral, svadbu nám aj odmoderoval, pozval hostí ku stolu, ku krájaniu torty, k svadobným hrám a udržiaval skvelú náladu až do rána bieleho 🙂 Ďakujeme!
Mária a Oliver Boskovičoví, Nitra
 
 
Ďakujeme za nezabudnuteľnú atmosféru. Chceli sme niečo sviežejšie, nie 30 rokov staré pesničky a výsledok nás milo prekvapil. Hudbu sme si užívali a dokonca tancovali ľudia, ktorým do tanca príliš nie je 🙂
Kamil a Danka Ježíkoví, Modra
 

Na našej svadbe si bol úžasný. Svetlá, hudba, moderovanie super. A za dobrú cenu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Muchas gracias por todo 🙂 
Miška a Miro Paluchoví, Nitra


S Wolfgangom sme boli s DJ-om veľmi spokojní. Mali sme ho na 2 akciách, na prvej svadobnej hostine aj na druhej oslave.
- mohli sme si vopred vybrať, čo bude hrať
- bol flexibilný a počas večera sa prispôsobil našim požiadavkám a želaniam hostí
- počas obradu na oslave bol veľmi pozorný k tomu, čo sa deje a veľmi dobre spolupracoval aj s    
  ďalšími zainteresovanými a dobre premostil, uviedol alebo odmoderoval čokoľvek bolo treba
- bol veľmi komunikatívny a pozitívny aj voči deťom 
- mali sme pocit, že sa zaujíma o to, či sú hostia spokojní a či sa bavia
- veľmi dobre zapadol do celkovej atmosféry a keď sa niečo dialo, ľahko sa prispôsobil
- moderovaním dobre viedol celú zábavu 
- hudobné kolá striedal tak, aby si každý niečo nasiel (mladší, starší, cudzinci)
 Ľuba a Wolfgang Uramoví, Bratislava


Janko výborne hral aj moderoval. Naša svadba bola aj vďaka nemu taká vydarená. Zábava bola veselá, sme úplne vytancovaní. Hostia si tiež pochvaľovali. Jednoznačne odporúčame priateľom a známym.

Lenka a Tomáš Potokoví, Bratislava